Telefon

Kaliteli Granit Küp Taşı Ve Kullanıldıkları Alanlar

Ülkemizin her ilinde Granit küp taşları bir çok alanda kullanılmaktadır. Örneğin kaldırımlarda, sokaklarda ve evlerin bahçelerinde bir çok dış mekanda kullanılmaktadır. Granit küp taş firması sektöründe çeşitli çalışmalara yaparak sektörün en öncü ve en iyi firması haline gelmiştir. Başarılı kadrosu ile birlikte fabrikada ürettikleri granit taşlarını son teknolojik taş kesme makinaları ile müşterine kaliteli ve yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlamıştır. Granit taşları müşterilerin isteklerine göre çeşitli şekillerde ve çeşitli renklerde yapılarak güzel görünüm sağlamaktadır.

Granit taşların projeye göre döşenmesi

Granit küp taşları projeye göre yapılmakta ve kolaylık ile desen şeklini almaktadır. Döşemede en önemli husus taşların detaylı bir şekilde yerlerine yerleştirmesi gerekmektedir. Granit küp taşları döşenmeden önce yerin çok düzlük olması gerekmektedir, ilk etapta zemine taş kumları ile zeminin düzgün hala getirilmesi gerekmektedir. İstenilen düzlüğe ulaştıktan sonra taşları düzgün bir şekilde yerlerine döşenmesi gerçekleşir döşeme işlemi tamamlanmaktadır. Taşların daha sağlam olması için ince kum taşları kullanılarak granit küp taşlarının aralarına dağıtılarak taşların daha sağlam olmasını sağlanmaktadır. Tüm işlemler bittikten sonra ortalama 36-48 saat içerisinde istenilen güzel görünüm elde edilmektedir.

Granit taşlarının çok kullanılmasının sebebi yağmur, kar, fırtına gibi dış kuvvetlere karşı gayet dayanıklı bir yapıya sahip olarak kullanım süresini de uzun yıllara kadar sürdürebilmektedir. Müşteriler yeni model granit küp taş döşemeleri istediklerinde eski granit taşlarını kolayca yerinden çıkararak istedikleri granit taşlarını döşetme imkanına sahiptirler. Granit küp taş firması uzun yıllardır tecrübeleri çalışmaları ile müşterilerini yüzde yüz memnun etmiştir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir